Naruto Elu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Elu

See on Naruto elu.
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 enda kohta infot

Go down 
AutorTeade
salakutt
Genin
salakutt


Postituste arv : 84
Registration date : 19/10/2007

Karakter
Elud:
enda kohta infot Left_bar_bleue300/300enda kohta infot Empty_bar_bleue  (300/300)
Experimence:
enda kohta infot Left_bar_bleue150/400enda kohta infot Empty_bar_bleue  (150/400)
Elukoht: Villa

enda kohta infot Empty
PostitaminePealkiri: enda kohta infot   enda kohta infot Icon_minitimeKolm Okt 31, 2007 10:02 pm

Kirjutage enda välimuse, relvade ja kõige kohta siia, ehk enda kohta täielik ülevaade.

Soovitatav on palju pilte lisada.

Mina siis:

-------------------------

Ise kasutan nüüd, kui sain Chuuniniks kahte mõõka, mis minu kunagine treener andis ja ütles, et võin kasutada, alles siis kui saan Chuuniniks:

Esimene mõõk:
enda kohta infot 180px-Katana-Dresden
See on jaapani mõõk ja sa võid ühe löögiga puu pooleks lõigata, sest see on nii terav ja hea...

Teine mõõk:
enda kohta infot Fantasy_Swords_Sword_of_Darkness__UC1120B_1632
See on mul tagavaraks seljas. Sellel on tupp kah (kuhu mõõk pannakse) olemas. Tavaliselt kasutan ainult eraolukorral.

Tagavara mõõk kodus (Edaspidi ohtlikutes missioonides võtan kaasa):
enda kohta infot 2.%20full-sword-set-2_small
Siis mul on sellised saapad:
enda kohta infot Boots-showing
Saapa vahel on alati nuga, sest sa kunagi ei tea, millal sul seda vaja läheb:
enda kohta infot FantasySword1
PS: Väga terav ja spetsiaalselt maailma parima relvameistri käest ostetud (-ML-i käest saadud raha käest. Maksis mingi 1/20-dik rahast, mis on vägagi palju)

Mul on siis missioonidel ka spetsiaalsed püksid ja pluus, et mugavam ja kergem oleks:
enda kohta infot Kumamoto7
Ainuke vahe on see, et üks varukas on lühem ja käed on sidemetes ja siis käe otsas on spetsiaalselt konoha kindad. Ja pea on paljas Smile. Aga taskus on alati see sama asi olemas Wink

Ja siis minule kingitud spetsiaalne scroll:
enda kohta infot Ju-%20torah%20scroll-lg
Selle kinkis üks teine linna kõige tähtsam inimene (nagu konohas hokage), kui ma ta elu päästsin noorena. Ta ütles "Kasuta seda siis, kui sul on kõige eluohtlikum olukord. Sa pead selle ainult avama, ja pöidla otsaga, mis on märjaks tehtud keskelt läbi tõmbama ja kolm esimest sõna ette lugema!" Mis on alati kaasas Smile

KÕIK hetkel Smile!
Tagasi üles Go down
 
enda kohta infot
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto Elu :: Muu :: Ehitus plats-
Hüppa: